Odolné a výkonné kalové čerpadlo Fieldmann FVC 4002-EK s výkonným 900 W motorom čerpá až 17 000 l/h. Automatický plavákový spínač chráni čerpadlo pred chodom nasucho. Telo z nehrdzavejúcej ocele zaisťuje dlhú životnosť.
61,00 €
Ihneď k odoslaniu
skladom viac ako 5 ks
Expedujeme ZAJTRA.
U Vás už od 18.5.
ID Produktu: 50001293
Kalové čerpadlo FVC 4002-EK
- Príkon: 900 W
- Napätie: 230 V
- Maximálny výtlak: 9 m
- Maximálna hĺbka ponorenia: 8 m
- Prietok: až 17 000 l/h
- Automatický plavákový spínač
- Max. Veľkosť pevných častíc: 35 mm
- Dĺžka napájacieho kábla: 10 m
- Nehrdzavejúca oceľ
- Rozmery: výška 34 cm, šírka 23 cm
- Hadicové pripojenie: 1" (25 mm) alebo 1-1/4" (32 mm) alebo 1" závitové pripojenie
Výkonný elektromotor
Výkonný 900 W motor FVC 4002-EK zaisťuje spoľahlivú prevádzku aj pri náročnom čerpaní. Vďaka vysokému výkonu dokáže prečerpať až 17 000 litrov kvapaliny za hodinu. Ideálne na vypúšťanie pivníc, žúmp alebo záhradných jazierok.
Maximálny výtlak 9 metrov
Čerpadlo prepravuje kvapalinu až do výšky 9 metrov, čo umožňuje jeho použitie aj vo viacpodlažných budovách. Vypúšťanie je vhodné na zavlažovanie, čerpanie alebo odvodňovanie, a preto ponúka široké možnosti využitia v domácnosti a záhrade.
Automatický plavákový spínač
Plavákový spínač automaticky zapína a vypína čerpadlo podľa hladiny kvapaliny. Chráni zariadenie pred chodom nasucho, čím predlžuje jeho životnosť. Vďaka tomu je FVC 4002-EK bezpečný aj pri dlhodobej bezobslužnej prevádzke.
Odolná konštrukcia
Teleso čerpadla je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, ktorá zaisťuje vysokú odolnosť proti mechanickému poškodeniu a korózii. Robustná konštrukcia je vhodná na čerpanie vody s pevnými časticami do veľkosti 35 mm. Je ideálnou voľbou do drsných podmienok.
FVC 4002 EK
Parametre
01
Všeobecné
| Typ prístroja | Ponorné čerpadlo |
|---|
02
Výkon
| Pohon | Elektromotor |
|---|---|
| Max. výtlak | 9m |
03
Určenie
| Spôsob použitia | Kalové |
|---|
04
Vlastnosti
| Max. dopravované množstvo | 17000L/hod |
|---|---|
| Max. ponorná hĺbka | 8m |
| Pohon | Sieť 230 V |
| Max. veľkosť pevných prímesí | 25mm |
| Max. teplota média | 35°C |
05
Výbava
| Plavákový spínač | Automatický |
|---|
06
Energetické parametre
| Príkon | 900W |
|---|
07
Napájanie
| Dĺžka prívodného kábla | 10m |
|---|
08
Rozmery a hmotnosť
| Výška | 34.00cm |
|---|---|
| Šírka | 23.00cm |
09
Farba
| Farba | Strieborná |
|---|