36,99 €
Ihneď k odoslaniu
skladom viac ako 5 ks
Expedujeme DNES.
U Vás už od 21.4.
ID Produktu: 50001265
Poťah na ležadlo CLASSIC - zelený - FDZN 9003
- Model: Fieldmann FDZN 9003
- Typ produktu: poťah na záhradné ležadlo
- Kompatibilita: Fieldmann CLASIC FDZN 4007 ležadlo
- Rozmery (L × W): 200 × 60 cm
- Hrúbka výplne: 5 cm
- Materiál: 100% polyester
- Hmotnosť materiálu: 180 g/m²
- Povrchová úprava: Vodotesná
Mäkká výplň s hrúbkou 5 cm
Výplň hrubá 5 cm poskytuje vysoký komfort pri ležaní a opaľovaní. Poťah tlmí tvrdosť konštrukcie ležadla a zvyšuje pohodlie počas dlhšieho odpočinku. Model FDZN 9003 je vhodný pre záhradu, terasu a bazén.
Vodotesný polyester na vonkajšie použitie
100% polyesterový materiál s hmotnosťou 180 g/m² poskytuje pevnosť a odolnosť. Nepremokavé ošetrenie chráni kryt pred dažďom, rosou a vlhkosťou. Zároveň je kryt Fieldmann FDZN 9003 jednoduchý na údržbu a vhodný na exteriér.
FDZN 9003
Parametre
01
Všeobecné
| Určenie | Lehátko |
|---|---|
| Typ prístroja | Poťah na lehátko |
02
Určenie
| Použitie | Vonkajšie |
|---|
03
Vzhľad a dizajn
| Materiál | Polyester |
|---|
04
Rozmery a hmotnosť
| Výška | 200.00cm |
|---|---|
| Šírka | 60.00cm |
| Hĺbka | 5.00cm |
05
Farba
| Farba | Zelená |
|---|