169,00 €
Ihneď k odoslaniu
skladom viac ako 5 ks
Expedujeme ZAJTRA.
U Vás už od 22.4.
ID Produktu: 50004954

Reťazová píla Fieldmann
FZP 70805-0
Akumulátorová reťazová píla Fieldmann s bezuhlíkovým motorom a dvojitým akumulátorom pre vysoký výkon a bezpečnosť.

Presná a efektívna práca
Li-Ion 2 × 20 V
Dĺžka lišty 300 mm
Rýchlosť reťaze 15 m/s
Akumulátorová reťazová píla Fieldmann s dĺžkou lišty 300mm, bezuhlíkovým motorom a dvoma akumulátormi 20 V poskytuje vynikajúci výkon s rýchlosťou reťaze 15 m/s.

Bezpečné a komfortné používanie
Bezuhlíkový motor
Obojručné spínanie
Ergonomická rukoväť
Bezuhlíkový motor zaručuje dlhú životnosť a nízke nároky na údržbu. Bezpečnostné obojručné spínanie poskytuje maximálnu ochranu pri práci. Ergonomická rukoväť zabezpečuje pohodlné používanie aj pri dlhšom čase.
Súčasťou: FAST POWER 20V radu
Typ akumulátora: Li-ion 2x20V
Bezuhlíkový motor
Dĺžka lišty: 30 cm
Rýchlosť rezu: 15 m/s
Obojručné bezpečnostné spínanie
Elektronická brzda chodu
Kapacita olejovej nádrže: 180 ml
Mäkčená a ergonomická rukoväť
Váha: 3,7 kg (bez batérie)
Nabíjačka a batéria: Nie sú súčasťou balenia
Kompatibilné príslušenstvo:
2Ah akumulátor: FDUZ 79020
4Ah akumulátor: FDUZ 79040
1 x 20V Rýchlonabíjačka: FDUZ 79100
2 x 20V Dvojitá rýchlonabíjačka: FDUZ 79110
FZP 70805-0 2x20V
Parametre
01
Všeobecné
| Typ prístroja | Reťazová píla |
|---|
02
Batéria
| Napätie batérie | 20.0V |
|---|---|
| Typ batérie | Li-Ion |
03
Výkon
| Pohon | Akumulátor |
|---|---|
| Rýchlosť reťaze | 15m/s |
04
Vlastnosti
| Pohon | Akumulátor (nie je súčasťou) |
|---|---|
| Objem olejovej nádrže | 180ml |
| Delenie reťaze | 3/8'' |
| Typ lišty | Fieldmann |
| Typ reťaze | Fieldmann |
| Oporné zuby | Oceľ |
05
Výbava
| Fast power | Áno |
|---|---|
| Bezpečnostný spínač | Áno |
| Antivibračný systém | Nie |
06
Funkcie
| Indikácia nabitia | Áno |
|---|---|
| Bezpečnostný vypínač | Áno |
| Automatické mazanie oleja | Áno |
| Rýchle napínanie reťaze | Áno |
07
Rozmery a hmotnosť
| Dĺžka lišty | 30cm |
|---|---|
| Hmotnosť | 3.9kg |
08
Farba
| Farba | Čierna/Zelená |
|---|





