50007417

Robotická kosačka na trávu
FZRR 5650-A

  • Max. plocha kosenia 600 m2
  • Šírka kosenia 17 cm
  • Výška kosenia 3/4/5 cm
  • Batéria Li-Ion 20V 2Ah
  • Plánované kosenie
  • Viac zón a pamäte
439,90 €
Ihneď k odoslaniu > 10 ks

Popis

Robotická kosačka Fieldmann FZRR 5650-A je navrhnutá pre všetkých, ktorí chcú mať kontrolu nad svojim časom a záhradou. Tento robustný stroj funguje tichým a energeticky úsporným spôsobom, čo vám umožní relaxovať alebo sa venovať iným aktivitám, zatiaľ čo kosačka neúnavne pracuje na vašom trávniku. Naša technologická novinka je vybavená šírkou kosenia 17 cm a ponúka možnosť nastavenia výšky kosenia na 3, 4 a 5 cm, čo z nej robí dokonalého partnera pre udržanie vášho trávníka v perfektnom stave. 

S maximálnym sklonom terénu  až 25° a výkonnou batériou Li-Ion 20 V 2Ah si Fieldmann FZRR 5650-A hravo poradí aj s kopcovitou záhradou, a to až do veľkosti 600 m². Odolný dizajn kosačky zaisťuje, že ani nepriaznivé počasie alebo náročný terén nebudú pre kosačku problém. Vďaka technológii pokročilého riadenia a navigácie, integrovaným senzorom a vodiacemu drôtu s kolíkmi na ukotvenie, ktorú sú súčasťou balenia, môžete jednoducho nastaviť a ovládať kosačku, aby pracovala presne podľa vašich predstáv. Dokáže nielen pokosiť trávnik, ale vyhne sa aj prekážkam a optimalizuje trasu pre maximálnu efektivitu kosenia. S ohraniťujúcim káblom 150 m v balení ľahko vymedzíte priestor, v ktorom má vaša nová kosačka pracovať. 

Nastavenie na LCD displeji je intuitívne a kosenie okrajov zaisťuje, že ani ten najmenší detail nezostane opomenutý. Dažďový senzor zaručuje, že kosačka vyrazí do akcie v správny moment a pri nepriaznivom počasí si dá pauzu. S Fieldmann FZRR 5650-A tak získate nielen kosačku, ale aj spoľahlivého partnera, ktorý sa o váš trávnik postarý s precíznosťou a výkonom, aký si vaša záhrada zaslúži. 
 
Inštruktážne video
 
Príslušenstvo

Robotická kosačka na trávu