Jeden typ batérie

AKU
AKU FAST POWER 20V

AKU PROGRAM 20 V FAST POWER

Je tichá, ekologická, úsporná.  Žiaden benzín, žiaden kábel, žiadny rámus, žiadne splodiny. Taká je nová AKU rada značky FIELDMANN, ktorá naozaj funguje, dlho vydrží, ľahko sa ovláda a má veľký výkon.
 
Srdcom AKU techniky je vždy Lítium-Iónová batéria vo variantoch 2 Ah/4 Ah. Nie je nutné ku každému stroju zháňať špeciálnu batériu, ale stačí Vám jedna, a tú môžete používať pre ktorýkoľvek stroj z našej FAST POWER 20V rady. Ľahko a rýchlo (na cvaknutie) ju prehodíte z jedného stroja do druhého a môžete pokračovať v práci. Stačí stlačiť tlačidlo a ide to! 
Dnešná AKU technika vie ponúknuť výkonnosť i dynamiku benzínových strojov! Tá je zaručená tým, že pri strojoch ako sú záhradné kosačky, prípadne krovinorezy, je využívaná plná sila dvoch batérií naraz. Pri menších strojoch ako sú vŕtačky, alebo fukár je potom využívaná iba 1 batéria

 


AKUMULÁTOR FIELDMANN CHRÁNI INTELIGENTNÁ ELEKTRONIKA

Maximálna bezpečnosť aj vysoký výkon.
 
Aktívny systém manažmentu batérie nepretržite monitoruje a reguluje parametre akumulátora prostredníctvom vstavaného mikroprocesora. Sleduje faktory ovplyvňujúce bezpečnosť, ale aj každý jednotlivý článok, ktorého využitie riadi. Tým je zaistená najvyššia bezpečnosť, optimálny výkon, vysoká prevádzkyschopnosť a maximálna životnosť akumulátorov Fieldmann. 

Prepätie, prehriatie, samovybíjanie, hlboké vybitie, či pamäťový efekt… Tieto vplyvy systém včas rozpozná a aktívne proti nim zasiahne. Tým predchádza poškodenie akumulátora. Akumulátory Fieldmann sú vyrobené s využitím kvalitných komponentov. Lítium-iónové články od medzinárodne uznávaných výrobcov zaisťujú okamžitý prísun energie, dlhšiu výdrž batérie na jedno nabitie a predlžujú jej celkovú životnosť.
V tejto kategórii sa momentálne nenachádzajú žiadne produkty