pre letné večery
Záhradné grily

Záhradné grily
Na drevené uhlie
Príprava jedla nad dreveným uhlím prináša nielen prázdninovú atmosféru, ale aj nezameniteľnú vôňu a chuť pokrmov. Jednoduchý gril na drevené uhlie pritom nezaťaží peňaženku, a ešte s vami môže cestovať napríklad na ryby alebo do kempu.
FIELDMANN GRIL NA DREVENÉ UHLIE
Tento typ grilu poskytuje jedlu jeho typickú a lahodnú grilovanú chuť vďaka uhliu aj briketám, a práve preto patrí medzi najvyhľadávanejšie modely. 
Okrem toho majú Fieldmann grily na drevené uhlie aj tieto ďalšie vlastnosti: 

- Široká ponuka modelov
- Dostupnosť paliva
- Dlhší čas rozohriadia grilu cca 20 - 30 minút
- Kratší čas prípravy jedla vďaka vyššej teplote
- Náročnejšie regulovanie teploty
- Vyššia produkcia dymu a popola
- Niektoré modely sú vybavené udiarňou
V tejto kategórii sa momentálne nenachádzajú žiadne produkty

Filedmann grily na drevené uhlie

Fieldmann gril na drevené uhlie poskytuje autentický zážitok z grilovania, ktorý sa nevyrovná žiadnemu inému. Pri grilovaní na drevenom uhlí sa môžete tešiť na pravú vôňu barbecue, ktorá vytvára nezameniteľnú atmosféru. Objavte všetky výhody Fieldmann grilov na drevené uhlie a nájdite model, ktorý dokonale splní vaše požiadavky.

Dôvody, prečo si vybrať gril na drevené uhlie Fieldmann

Okrem autentického zážitku z grilovania ponúka Fieldmann gril na uhlie aj ďalšie výhody. Patrí sem rýchla príprava grilovaných pokrmov a nižšia obstarávacia cena. Tieto grily majú tiež jednoduchú konštrukciu, sú ľahko prenosné a nepotrebujú elektrinu ani plyn. Fieldmann grily na drevené uhlie sú považované za veľmi efektívne vďaka vysokým teplotám, ktoré drevené uhlie alebo brikety dosahujú.

Fieldmann grily na uhlie majú tieto výhody:
 
 • pravý zážitok z grilovačky
 • nízka obstarávacia cena 
 • jednoduchá konštrukcia
 • dlhá životnosť
 • kvalitné spracovanie
 • nízka hmotnosť
 • grilovanie bez nutnosti elektriny a plynu

Pri kúpe grilu na drevené uhlie myslite aj na to, že vyžaduje náročnejšiu údržbu a čistenie. Grilovanie na tomto type grilu si tiež vyžaduje istú mieru zručnosti a cviku. Ak ešte nemáte s týmto typom grilu skúsenosti, môže vám chvíľu trvať kým sa naučíte odhadnúť správnu teplotu uhlia pre ideálnu prípravu jedál a udržiavať stabilnú teplotu počas grilovania.
 

Aké Fieldmann grily na drevené uhlie nájdete v našej ponuke?

Nezáleží na tom či hľadáte kompaktný prenosný gril na cesty, alebo robustný gril na veľké rodinné stretnutia, v našej ponuke nájdete ideálny Fieldmann gril na drevené uhlie pre vaše potreby a preferencie. Užite si autentickú chuť grilovaných jedál a nezabudnuteľné chvíle strávené v prírode s rodinou a priateľmi.

Na výber sú tieto modely:
 
 • Prenosný Fieldmann gril na uhlie
 • Kotlový gril na drevené uhlie Fieldmann
 • Fieldmann gril na drevené uhlie s udiarňou
 • Fieldmann gril na uhlie s otočnou vidlicou

Prenosný gril Fieldmann je ideálny na dovolenky v kempe, stane alebo karavane, pretože sa ľahko rozkladá a skladá. Jeho kompaktné rozmery zabezpečujú jednoduché skladovanie. Kotlový gril Fieldmann je vybavený poklopom, ktorý chráni grilované jedlá pred vetrom alebo nepriaznivým počasím. Niektoré grily umožňujú okrem grilovania aj údenie, alebo prípravu celého kurčaťa, morky alebo stehna, vďaka otočnej vidlici, ktorý môže byť súčasťou balenia. 

Fieldmann gril na drevené uhlie vyberajte podľa konštrukcie

Jednotlivé Fieldmann grily na drevené uhlie sa líšia svojou konštrukciou, ktorá zohráva kľúčovú úlohu pre stabilitu a bezpečnosť grilovania. V našej ponuke nájdete výber grilov s rôznymi typmi konštrukcie: 
 
 • pojazdná konštrukcia
 • stojanová konštrukcia
 • stolná konštrukcia

Grily na drevené uhlie s pojazdnou konštrukciou majú stabilitu zaistenú nožičkami bez koliesok, ktoré musíte umiestniť na tvrdý rovný povrch, aby nehrozilo prevrátenie grilu. Záhradné grily na drevené uhlie môžu mať aj stojanovú konštrukciu, ktorá je veľmi stabilná a zároveň sa s ňou ľahko manipuluje. Obľúbenou je aj stolná konštrukcia, vďaka ktorej záhradný gril na uhlie umiestnite na pracovnú dosku alebo stôl. Grilovanie je tak komfortnejšie a zároveň aj viac stabilné.
 

Objavte všetky grily Fieldmann v našej ponuke

Ak hľadáte alternatívu k tradičnému grilu na uhlie, či už kvôli obmedzeniam v interiéri alebo iným faktorom, môžete zvážiť nákup iného typu grilu. V našej ponuke nájdete rôzne typy grilov, ktoré majú svoje vlastné výhody a prispôsobia sa individuálnym potrebám domácnosti.

Na výber sú:
 
 • Elektrické grily Fieldmann
 • Fieldmann plynové grily

Elektrický gril Fieldmann je k dispozícii v rôznych prevedeniach a vhodný je aj do interiéru, pretože pri grilovaní nevzniká dym ani zápach z horenia. S možnosťou nastavenia rôznych teplotných úrovní a variabilnými grilovacími plochami ponúka flexibilitu pri príprave rôznych jedál. Fieldmann plynový gril je obľúbeným riešením do záhrady alebo na terasy, ktoré ocenia najmä veľké rodiny. Vďaka veľkej grilovacej ploche dokáže pripraviť viacero pokrmov súčasne a výhodou je aj niekoľko ďalších praktických funkcií. 

Nech už si zvolíte elektrický alebo plynový gril, môžete si byť istý, že s ním získate spoľahlivého pomocníka pri grilovaní, ktorý prinesie do vášho domova chuť pravého grilovania bez obmedzení a starostí. 

 

Fieldmann grily na drevené uhlie zakúpte spolu s príslušenstvom

Pri nákupe záhradného grilu nezabudnite ani na príslušenstvo, ktoré vám uľahčí celý proces grilovania a prípravu  vynikajúcich pokrmov. V našej ponuke nájdete pestrý výber doplnkov na grilovanie, ktoré vám pomôžu v príprave jedál. 

Fieldmann grily na uhlie môžete doplniť o:
 
 • údiaci box
 • obracačky
 • sady náčinia na grilovanie
 • čistiace kefy na gril
 • grilovaciu ihlu s motorom 
 • ochranný obal na gril
Nechajte sa inšpirovať našou ponukou a doprajte si ešte príjemnejšie a pohodlnejšie grilovanie s kvalitným príslušenstvom, ktoré nájdete v našom e-shope.