Fieldmann

Blog

AKU PROGRAM 20 V FAST POWER

Je tichá, ekologická, úsporná. Žiadny benzín, žiadny kábel, žiadny hluk, žiadne splodiny. Taký je nový AKU rad značky FIELDMANN. S ním vás nič nezastaví.
 
Nemusíte myslieť na to, či je niekde elektrická zásuvka, či k nej dosiahne prívodný kábel alebo kde zoženiete predlžovačku. Nestaráte sa o množstvo benzínu či oleja v nádrži. Komfort ponúkajú akumulátorový pomocníci aj pri samotnom používaní, ktorí nepotrebujú žiadne káble. 
 
AKU Program predstavuje ucelený rad záhradného náriadia a náradia do dielne, ktoré pracuje s jediným typom batérie. Druhú batériu tak potrebujete maximálne na striedačku pri dlhšom používaní a to, keď dôjde energia prvej alebo do páru väčších strojov, ako sú záhradné kosačky či krovinorezy, kde je využívaná plná sila dvoch batérií súčasne. Investícia to rozhodne nie je zbytočná. 

AKU FAST POWER 20V 

   Žiadny benzín, žiadny kábel, žiadne splodiny

Elektrický vertikutátor

Vertikutácia je proces, ktorý zbavuje trávnik starých zvyškov pokosenej trávy a machu. Proces, ktorý zvyšuje cirkuláciu vzduchu, rýchlosť priesaku vody a živín a prívod svetla ku koreňom trávy.