Pre dokonalý trávnik
Kosačky

Kosačky
Elektrické kosačky
Kto pri kosení neplánuje opúšťať priestor v dosahu elektrickej siete a nevadí mu starosť o prívodný kábel, iste ocenia neklesajúce silu a neobmedzenú výdrž elektrickej kosačky.
Elektrické kosačky Fieldmann sľubujú rýchle, jednoduché a ekologické kosenie vašej záhrady. Navyše, elektrická kosačka Fieldmann má nízku hlučnosť oproti benzínovému modelu, vďaka čomu doprajete počas kosenia komfort sebe a aj vašim susedom. 
V tejto kategórii sa momentálne nenachádzajú žiadne produkty
VÝHODY ELEKTRICKÝCH KOSAČIEK FIELDMANN: 

- Poháňané výkonným elektromotorom
- Pokosia veľké záhrady
- Tichý chod
- Ekologická prevádzka
- Jednoduchá obsluha
- Praktické funkcie
- Široký výber modelov

Pri kúpe elektrickej kosačky Fieldmann vám odporúčame zamerať sa na niekoľko dôležitých parametrov, aby ste si vybrali tú najvhodnejšiu kosačku pre váš trávnik a vaše potreby. 
 
- Príkon - určuje rýchlosť kosenia a schopnosť kosačky zvládnuť hustú a vysokú trávu a danú veľkosť pozemku. Pre lepšiu predstavu, elektrické kosačky Fieldmann s              príkonom 2000 W zvládnu pokosiť hustný trávnatý pozemok vo veľkosti cca 1000 m2. 
- Šírka záberu - určuje šírku pásu trávy, ktorú zvládne elektrická kosačka Fieldmann pokosiť jedným ťahom. Šírka záberu kosačky býva v rozsahu 32 až 48 cm. 
- Výška kosenia - môže byť nastaviteľná do niekoľkých polôh a býva v rozmedzí od 20 - 75 mm (v závislosti od vybraného modelu).
- Objem zberného koša - elektrické kosačky Fieldmann rotačné a vretenové majú zberný kôš na zachytávanie pokosenej trávy, ktorý môže mať objem do 45 litrov.     
- Rukoväť - preto, aby sa vám s kosačkou pohodlne pracovalo, je ideálne, ak má výškovo nastaviteľnú a ergonomickú rukoväť.