Elektrická kosačka Fieldmann FZR 2065-E s výkonom 1 800 wattov a šírkou kosenia 46 cm dokáže zvládnuť hustejšiu trávu na plochách až do 1 200 m². Bezkefový motor, ocelový podvozok a systém 4-v-1 zaručujú dlhú životnosť, tichú prevádzku a dokonale upravený trávnik.
209,90 €
Ihneď k odoslaniu
skladom 5 ks
Expedujeme ZAJTRA.
U Vás už od 22.4.
ID Produktu: 50008345
Elektrická kosačka FZR 2065-E
- Spotreba energie: 1800 W
- Šírka rezu: 46 cm
- Bezkefový motor
- Systém kosenia 4 v 1 (zber, vypúšťanie zozadu a z boku, mulčovanie)
- Oceľový podvozok
- Odporúčaná plocha kosenia: 1200 m²
- Hmotnosť: 22,5 kg
Silný a tichý pomocník pre stredne veľké záhrady
Elektrická kosačka FZR 2065-E s výkonom 1 800 W zaručuje spoľahlivú prevádzku a prácu aj v hustejšej tráve. S odporúčanou plochou kosenia až do 1 200 m² dokáže bez problémov kosiť aj stredne veľké záhrady. Je vybavená bezkefovým (indukčným) motorom, ktorý sa vyznačuje nízkou údržbou, dlhou životnosťou a nízkym hlukom. Šírka kosenia 46 cm urýchľuje prácu na väčších plochách a centrálne nastavenie 6 výšok kosenia vám umožní jednoducho prispôsobiť vzhľad trávnika vašim aktuálnym požiadavkám.
Maximálny komfort a flexibilita kosenia 4v-1
Výškovo nastaviteľná rukoväť zaručuje pohodlie pri práci. Vďaka 4-v-1 kosiacom systému si môžete upraviť usporiadanie trávnika jednoducho výberom medzi zberom trávy, mulčovaním a vypúšťaním zozadu alebo z boku. Oceľový podvozok zaručuje dlhšiu životnosť kosačky a chráni pred poškodením. 50-litrový rozdelený košík kombinuje pevnú konštrukciu s optimálnou cirkuláciou vzduchu, čo uľahčuje plnenie a ľahšie vyprázdnenie.
FZR 2065-E
Parametre
01
Všeobecné
| Typ kosačky | Rotačná |
|---|
02
Výkon
| Pohon | Elektromotor |
|---|---|
| Sila motora | 1.20kW |
| Typ motora | Bez uhlíkový |
03
Vlastnosti
| Soft grip | Áno |
|---|---|
| Obojručná rukoväť | Áno |
| Pracovná šírka | 460mm |
| Výškovo nastaviteľné madlo | Áno |
| Výška kosenia | 25-75mm |
| Doporučená pracovná plocha | 1200m2 |
| Objem zberného koša | 50l |
| Poč. pozícií nastavenia výšky | 6 |
| Systém kosenia | Nôž |
| Štartér | Elektrický |
04
Výbava
| Bezpečnostný spínač | Áno |
|---|---|
| Madlo na prenos | Áno |
| Zložiteľná rukoväť | Áno |
| Bočné vyhadzovanie | Áno |
05
Funkcie
| Systém 4v1 | Áno |
|---|---|
| Centrálne nastavenie kosenia | Áno |
| Indikátor zaplnenia koša | Áno |
| Mulčovanie | Áno |
| Pojazd | Nie |
06
Energetické parametre
| Príkon | 1800W |
|---|
07
Vzhľad a dizajn
| Prevedenie šasi | Oceľ |
|---|
08
Rozmery a hmotnosť
| Hmotnosť | 22.5kg |
|---|
09
Farba
| Farba | Čierna/Zelená |
|---|