Akumulátorová píla FZP 70802‑0 s napätím 20 V ponúka rýchly a presný rez vďaka rýchlosti reťaze 6,5 m/s a dĺžke lišty 200 mm. Nízka hmotnosť 2,79 kg a hĺbka rezu až 180 mm z nej robia ideálny nástroj na práce okolo domu a v záhrade.
81,99 €
Ihneď k odoslaniu
skladom viac ako 5 ks
Expedujeme ZAJTRA.
U Vás už od 18.5.
ID Produktu: 50007684
Akumulátorová reťazová píla 70802-0
- Akumulátorový program FAST POWER 20 V
- Kompatibilita: 20 V akumulátory (2 Ah / 4 Ah / 8 Ah)
- Rýchlosť reťaze: až 6,5 m/s
- Maximálna hĺbka rezu: 180 mm
- Dĺžka vodiacej lišty: 200 mm
- Hmotnosť: cca 2,79 kg
- Batéria ani nabíjačka nie sú súčasťou balenia
Akumulátorový program FAST POWER 20 V
Akumulátorová minipíla FZP 70802-0 je súčasťou rady FAST POWER 20 V, ktorá umožňuje zdieľanie akumulátorov medzi viacerými zariadeniami Fieldmann. Kompatibilná s akumulátormi FDUZ 79020 (2 Ah), FDUZ 79040 (4 Ah) a FDUZ 79080 (8 Ah) a rýchlonabíjačkami FDUZ 79100 (1× 20V), 79200 (1× 20 V) a 79110 (2× 20 V) zabezpečí rýchle nabitie.
Kompaktný výkon pre každodennú prácu
Píla FZP 70802‑0 je navrhnutá tak, aby sa s ňou ľahko manipulovalo a aby pri bežnom používaní zabezpečovala spoľahlivý rez. Vďaka ľahkej konštrukcii a kompaktným rozmerom sa s ňou pohodlne pracuje aj pri dlhšom používaní, pričom výkon 20 V zvládne rezanie konárov aj prípravu palivového dreva bez zbytočnej námahy.
Presný rez a plynulý chod
Vodicí lišta s dĺžkou 200 mm v kombinácii s kvalitným reťazom s 33 článkami zaisťuje plynulý a efektívny rez. Automatické mazanie s olejovou nádržkou s objemom 250 ml prispieva k dlhšej životnosti reťaze a spoľahlivej prevádzke pri každom použití.
FZP 70802-0
Parametre
01
Výkon
| Pohon | Akumulátor |
|---|
02
Batéria
| Napätie batérie | 20.0V |
|---|---|
| Typ batérie | Li-Ion |
03
Vlastnosti
| Rez do | 180mm |
|---|---|
| Pohon | Akumulátor (nie je súčasťou) |
| Objem olejovej nádrže | 250ml |
| Materiál reťaze | Pochromovaný |
| Typ lišty | Fieldmann |
| Typ reťaze | Fieldmann |
| Oporné zuby | Oceľ |
04
Výbava
| Bezpečnostný spínač | Áno |
|---|---|
| Antivibračný systém | Nie |
05
Funkcie
| Indikácia nabitia | Áno |
|---|---|
| Bezpečnostný vypínač | Áno |
| Automatické mazanie oleja | Áno |
| Rýchle napínanie reťaze | Áno |
06
Farba
| Farba | Zelená |
|---|