Výkonný vysávač Fieldmann FDU 201432‑E ponúka silné mokré aj suché vysávanie na upratovanie domácnosti aj dielne. Odolná 30-litrová kovová nádoba s výpustom a bavlneným filtrom zaisťuje spoľahlivú prevádzku. Všestranné príslušenstvo a 2,5 m hadice uľahčujú čistenie rôznych povrchov aj ťažko dostupných miest.
89,99 €
Ihneď k odoslaniu
skladom 2 ks
Expedujeme ZAJTRA.
U Vás už od 18.5.
ID Produktu: 50002994
Vysávač na mokré a suché vysávanie FDU 201432-E
- Príkon: 1 400 W
- Zásuvka na prídavné zariadenie: až 2 000 W
- Objem kovovej nádoby: 30 l
- Umývateľný bavlnený filter
- Plastová hadica: 2,5 m
- Predlžovacia hliníková trubica: 0,77 m
- 2 podlahové hubice: hladké vysávanie alebo s kefkami /kefa + stierka
- Súčasť balenia: plastová hadica 2,5 m, hliníková trubica, 2 podlahové hubica, hubica na čalúnenie, úzka hubica, okrúhla kefka
- HEPA filter nie je súčasťou balenia
Výkonná konštrukcia a bohaté príslušenstvo
Viacúčelový vysávač FDU 201432E kombinuje príkon 1 400 W s kovovou 30-litrovou nádobou vybavenou výpustou pre ľahké vyprázdňovanie tekutín. Umývateľný bavlnený filter zachytí jemné nečistoty, zatiaľ čo 2,5 m hadica, hliníková trubica a bohaté príslušenstvo uľahčujú detailné upratovanie. Praktické madlo, držiaky príslušenstva a zásuvka na prídavné zariadenia do 2 000 W rozširujú možnosti využitia v domácnosti aj dielni.
FDU 201432-E
Parametre
01
Všeobecné
| Typ prístroja | Vysávač viacúčelový |
|---|---|
| Typ vysávača | Bezvreckový |
02
Vlastnosti
| Hlučnosť | 80dB |
|---|---|
| Dĺžka kábla | 4.3m |
| Objem vrecka/nádoby | 30.0l |
| Akčný rádius | 6.8m |
03
Výbava
| Hepa filter | Áno |
|---|---|
| Rúrky | Teleskopické plast |
| Turbokefa | Nie |
| Typ filtra | Umývateľný filter |
| Hubice | Tvrdé podlahy, Na čalúnenie |
04
Funkcie
| Regulácia výkonu | Nie |
|---|---|
| Funkcie | Mokré vysávanie |
05
Energetické parametre
| Príkon | 1W |
|---|
06
Farba
| Farba | Zelená |
|---|