74,99 €
Ihneď k odoslaniu
skladom viac ako 5 ks
Expedujeme ZAJTRA.
U Vás už od 18.5.
ID Produktu: 50004677
FZS 1025-A 20V Strunová kosačka
Akumulátorová strunová kosačka na trávu značky FIELDMANN si poradí s každou
trávou pozdĺž ciest aj v tesnej blízkosti plotov a múrov. Strunová kosačka dosahuje perfektné mobility vďaka váhe, ktorá nepresahuje 2 kg.O komfortnú prácu sa okrem teleskopického nastavenia dĺžky stroja a kĺbové vyžínacie hlavy stará tiež otočná hornú rukoväť. Súčasťou balenia je 1,5 Ah batérie a nabíjačka.
Systém batérií Li-Ion 1 × 20 V / 1,5 Ah
Záber 25 cm v spojení s váhou len 2 kg pre ľahšiu prácu
Teleskopické nastavenie dĺžky
Nastaviteľná horná rukoväť
Kĺbová vyžínacia hlava
Batérie a nabíjačka sú súčasťou balenia
Li-Ion batéria 20V / 1 500 mAh
Doba chodu 35 min
Doba nabíjania 3-5 hod
Indikátor nabitia batérie
Struna 1,4 mm
Dištančné oblúk pre ochranu rastlín
Hmotnosť iba 2,0 kg (vr. batérie)
FZS 1025-A
Parametre
01
Všeobecné
| Typ prístroja | Záhradná strunová kosačka |
|---|---|
| Typ kosačky | Strunová |
02
Výkon
| Pohon | Akumulátor |
|---|
03
Batéria
| Napätie batérie | 20.0V |
|---|---|
| Typ batérie | Li-Ion |
04
Vlastnosti
| Nastaviteľná rukoväť | Áno |
|---|---|
| Soft grip | Nie |
| Obojručná rukoväť | Áno |
| Pracovná šírka | 250mm |
| Systém kosenia | Jedna struna |
| Nastavenie uhlu hlavy | Áno |
05
Výbava
| Teleskopická rukoväť | Áno |
|---|
06
Funkcie
| Typ strunovej hlavy | Poloautomatická |
|---|
07
Napájanie
| Doba chodu | 35min |
|---|---|
| Doba nabíjania | 5.0h |
08
Rozmery a hmotnosť
| Priemer struny | 1.4mm |
|---|---|
| Hmotnosť | 2.0kg |
09
Farba
| Farba | Zelená |
|---|