Priestranný rozkladací stôl Fieldmann FDZN 4104-T z tropickej akácie ponúka stabilnú konštrukciu a elegantný dizajn. Odolná voči poveternostným vplyvom, plesniam a hmyzu, je ideálna na vonkajšie aj vnútorné použitie. Praktický otvor na slnečník zaručuje pohodlie aj počas horúcich dní.
209,00 €
Ihneď k odoslaniu
skladom 2 ks
Expedujeme ZAJTRA.
U Vás už od 22.4.
ID Produktu: 50002113
Záhradný stôl FDZN 4104-T
- Rozmery: 150/200 × 90 × 75 cm
- Obdĺžnikový tvar
- Materiál: tropické akáciové drevo
- Povrchová úprava
- Otvor pre slnečník v strede dosky
- Stabilná a ľahko demontovateľná konštrukcia
- Vonkajšie a vnútorné použitie
- Kombinovateľné: vhodné kreslá FDZN 4101 a iné
- Odolný voči plesniam, hubám a hmyzu
Priestranný stôl na každú príležitosť
Stôl FDZN 4104 je ideálny na záhradné stretnutia a rodinné oslavy, pretože vysúvacia doska zväčšuje dĺžku zo 150 na 200 cm. Stabilná konštrukcia zabezpečuje bezpečné používanie aj pri plnom zaťažení a elegantný dizajn dopĺňa akékoľvek vonkajšie aj vnútorné prostredie. Uprostred dosky je praktická diera na dáždnik.
Odolný materiál z tropickej akácie
Stôl je vyrobený z kvalitného tropického akáciového dreva, ktoré odoláva poveternostným vplyvom, plesniam, hubám a drevo ničiacemu hmyzu. Náter chráni materiál a zabezpečuje dlhú životnosť a jednoduchú údržbu, takže stôl si zachová svoj vzhľad mnoho rokov.
FDZN 4104
Parametre
01
Všeobecné
| Typ prístroja | Záhradný stôl |
|---|
02
Určenie
| Použitie | Vnútorné a vonkajšie |
|---|
03
Vlastnosti
| Rozkladací | Áno |
|---|
04
Výbava
| Otvor pre slnečník | Áno |
|---|
05
Vzhľad a dizajn
| Materiál | Drevo akácia |
|---|
06
Rozmery a hmotnosť
| Výška | 75.00cm |
|---|---|
| Šírka | 200.00cm |
| Hĺbka | 90.00cm |